Par mums


Kas mēs esam?
Pilna Servisa dizaina studija GVM.

Kāpēc mēs esam?
Lai ieteiktu, veidotu, radītu un atbalstītu. Lai būtu blakus savam klientam.

Ko mēs darām?
Redzam atšķirīgo katra uzņēmuma produktā, izceļam to, liekam pamanīt.
Vai tas būtu finanšu fonds, vai restorāns, vai sporta centrs, viesnīca, garda maize, kafija utt.

Cik ilgi jau esam?
Kopš 1996.gada.

Kas  ir mūsu pluss?
Individuāla pieeja katram pasūtītājam, darbinieku profesionalitāte, vēlme strādāt tā, lai pašiem un klientam būtu gandarījums par paveikto.

Vai jūtam robežas?
Strādājam arī ar pasūtītājiem Vācijā, Francijā un Luksemburgā, tāpat pārstāvam savus klientus pasaules izstādēs. Mūsu darbi nonākuši līdz pat Ķīnai.

Kas top?
Jebkurš dizains. Vizītkartes, logo, vienots korporatīvais stils. Mājas lapas. Flash prezentācijas. Reklāmas, reklāmas kampaņas un prezentācijas, dizains iepakojumiem un etiķetēm. Visa veida drukas darbibrošūras, bukleti, gada grāmatas, restorānu ēdienkartes un dzērienkartes, aploksnes, veidlapas, plakāti, flaieri, apsveikumu kartiņas, utt. Vides reklāma, (plakāti, afišas, stendi, izkārtnes, gaismas kastes, tenti utt.). Fotografijas. Reklāma presē. Mēdiju plāni, saskaņošana, realizācija, TV klipi un radio reklāmu rullīši. Konceptuālu ideju izstrāde (no skices līdz gatavam produktam). Reklāmas priekšmeti. Apdruka – darba tērpiem, sporta formām, T-krekliem, cepurītēm utt. Skatlogu un autotransporta dizains un aplīmēšana. Izstāžu stendi, stendu maketi un realizācija. Restorāna vasaras tereses vizuālais risinājums, nepieciešamo dokumentu sagatavošana un saskaņošana Būvvaldē kā arī rajona Izpilddirekcijā.